Nyheter   |   Jobba hos oss

Medarbetare

Tomas Pålsson

VD, platschef Gävle & Borlänge

Delägare
Behörig ingenjör
Telefon: 076-144 76 11
E-post:
tomas.palsson@sprincom.se

Nils Dahlin

Platschef Sundsvall 

Delägare
Behörig ingenjör
Telefon: 076-144 76 10
E-post:
nils.dahlin@sprincom.se

Jan Hallberg

Platschef Skellefteå/Umeå

Behörig ingenjör
Telefon: 072-560 68 01
E-post:
jan.hallberg@sprincom.se

Camilla Hansdotter

Administratör 

Telefon: 076-144 76 53
E-post:
camilla.hansdotter@sprincom.se

Rune Ljungberg

Projektledare Dalarna

Telefon: 076-144 01 95
E-post:
rune.ljungberg@sprincom.se

Roger Mohaven

Konstruktör, Behörig ingenjör, Sundsvall

Telefon: 076-144 76 18
E-post:
roger.mohaven@sprincom.se

Johan Lundmark

Konstruktör, Behörig Ingenjör, Skellefteå

Telefon: 072-560 6816
E-post:
johan.lundmark@sprincom.se

Tommy Forsström

Konstruktör, Gävle

Telefon: 076-144 76 20
E-post: tommy.forsstrom@sprincom.se

Patrik Tallberg

Projektledare, Gävle

Telefon: 076-144 76 57 
E-post:
patrik.tallberg@sprincom.se

Peter Tigerstrand

Projektledare/ Service, Gävle

Telefon: 076-144 7612
E-post:
peter.tigerstrand@sprincom.se

Mikael Jonsson

Projektledare/Service, Sundsvall

Telefon: 076-144 01 12
e-post: 
mikael.jonsson@sprincom.se

Roy Edlund

Projektledare, Gävle

Telefon: 076-144 0408
E-post: 
roy.edlund@sprincom.se

Vår kompetens, din trygghet

Sprincom AB och våra medarbetare har de certfieringar som krävs för att du som kund ska känna dig trygg!

Kontakta oss

Adress: Kryddstigen 24, 802 92 Gävle
Tel: 076-144 76 11
E-post: info@sprincom.se

© SPRINCOM AB  |  Om cookies  |  Sitemap

Jag vill veta mer 

VI FINNS ÄVEN I SUNDSVALL, SKELLEFTEÅ OCH BORLÄNGE